Corona rooster ZWEMLESSEN

Corona rooster zwemlessen
____________

Maandag Kleedkamer na de les!
  15:45 – 16:30 16:30 – 17:15 17:15 – 18:00  
 Badmeester Ard 15:30 – 16:15 (B) 16:15 – 17:00 (4e bad) 17:00 – 17:45 (4e bad) 1 & 2
Badjuf Reneé 15:40 – 16:25 (B) 16:25 – 17:10 (2e bad) 17:10 – 17:55 (2e bad ) 3 & 4
Badjuf Dieneke 15:50 – 16:35 (2e bad) 16:35 – 17:20 (3e bad) 17:20 – 18:05 (3e bad ) 1 & 2
Badjuf Ingrid 16:00 – 16:45 (1e bad) 16:45 – 17:30 (5ebad) 17:30 – 18:15 (5e bad) 3 & 4

 

Dinsdag Kleedkamer na de les!
  15:45 – 16:30 16:30 – 17:15 17:15 – 18:00  
Badmeester Ard 15:30 – 16:15 (2e bad) 16:15 – 17:00 (3e bad) 17:00 – 17:45 (2e bad) 1 & 2
Badjuf José 15:40 – 16:25 (5ebad) 16:25 – 17:10 (B) 17:10 – 17:55 (5e bad ) 3 & 4
Badjuf Dieneke 15:50 – 16:35 (3e bad) 16:35 – 17:20 (1e bad) 17:20 – 18:05 (3e bad ) 1 & 2
Badmeester Erik 16:00 – 16:45 (4e bad) 16:45 – 17:30 (C) 17:30 – 18:15 (4ebad) 3 & 4
Badmeester Harry 15:30 – 16:15 (B)     3 & 4

 

Donderdag Kleedkamer na les!
  15:45 – 16:30 16:30 – 17:15 17:15 – 18:00  
Badjuf Dieneke 15:30 – 16:15 (2e bad) 16:15 – 17:00 (3e bad) 17:00 – 17:45 (1e bad)  1 & 2
Badjuf Carla 15:40 – 16:25 (3ebad) 16:25 – 17:10 (2e bad) 17:10 – 17:55 (3e bad ) 3 & 4
Badmeester Erik 15:50 – 16:35 (5e bad) 16:35 – 17:20 (5e  bad) 17:20 – 18:05 (B ) 1 & 2
Badmeester Bas 16:00 – 16:45 (4e bad) 16:45 – 17:30 (4ebad ) 17:30 – 18:15 (C) 3 & 4

 

  Vrijdag Kleedk. na de les
  13:15 – 14:00 14:00 – 14:45 14:45-15:30  
Badjuf Kathinka 13:00 – 13:45 (5e bad) 13:45 – 14:30 (B) 14:30 – 15:15 (4e/5e bad) 1 & 2
Badmeester Bas 13:10 – 13:55 (3e bad) 13:55 – 14:40 (B) 14:40 – 15:25 (2e bad) 3 & 4
Badmeester Erik 13:20 – 14:05 (4e bad) 14:05 – 14:50 (3ebad ) 14:50 – 15:35 (C) 1 & 2
Badmeester Harry 13:30 – 14:15  (2ebad) 14:15 – 15:00 (4e /5e bad) 15:00 – 15:45 (3e bad) 3 & 4
         
  16:00 – 16:45 16:45 – 17:30    
Badmeester Harry 16:00 – 16:45 (3e bad) 16:45 – 17:30 (2e bad)   3 & 4
Badjuf Dieneke 16:10 – 16:55  (2e bad) 16:55 – 17:40 (1e bad)   1 & 2
Proefzwemmen 16:15 – 17:00     3 & 4
Diplomazwemmen 17:00 – 18:00     1 & 2

 

 

Zaterdag Kleedk. na les!
  08:15 – 09:00 09:00 – 09:45 10:15 – 11:00 11:00 – 11:45  

Badjuf

Dieneke

08:00 – 08:45 (1e / 2e ) 08:45 – 9:30 (1e / 2e) 09:45 – 10:30 (2e /3e ) 10:30 – 11:15 (1e / 2e)  1 & 2

Badjuf

Kathinka

08:10 – 08:55  (2e /3e) 08:55 – 09:40 30 (2e /3e ) 09:55 – 10:40 (1e / 2e) 10:40 – 11:25 (4e / 5e) 3 & 4

Badmeester

Rene

08:20 – 09:05 (4e / 5e) 09:05 – 09:50 (4e / 5e) 10:05 – 10:50 (4e / 5e) 10:50 – 11:35 (4e / 5e) 1 & 2
  11:45 – 12:30        

Badjuf

Kathinka

11:25 – 12:10 (B)       3 & 4

Badmeester

Rene

11:35 – 12:20 (B)       1 & 2

 

Bijvoorbeeld:

Uw zoon/dochter zwemt op zaterdag om 8:15 – 09:00 bij Badjuf Dieneke in niveau 1/2. Dat betekent dat de nieuwe lestijd is geworden 08:00 – 08:45.  in de laatste kolom staat in welke kleedkamer wij u verwachten na de les. Zorgt u ervoor dat u 10 minuten voor het einde klaar zit. Dit zodat de kinderen niet zonder toezicht in de kleedruimtes achterblijven. Onze lessen draaien namelijk gewoon door.